KONST / Litografier / Färglitografi 14912019
nr 1491 2019
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, vy från Söder mälarstrand mot Riddarholmen. Signerad, färglitografi, numrerad 14/190. Bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:54:13
26/9 19:46:41
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm